Zostań członkiem      |

Praca w Instytucjach UE a nowa rzeczywistość. Jak wyjść zwycięsko ze starcia z Covid19?

Event
01 lip 2020

Stowarzyszenie Network PL zorganizowało w dniu 1 lipca 2020 webinarium pt. "Praca w Instytucjach UE a nowa rzeczywistość. Jak wyjść zwycięsko ze starcia z Covid19?"

Naszymi gośćmi były panie Agnieszka Bartol, Szefowa Gabinetu Sekretarza Generalnego Rady UE, Agnieszka Kaźmierczak, Dyrektor Generalna Agencji Dostaw Euratomu oraz Agnieszka Walter-Drop, Dyrektor Generalna ds. Logistyki i Tłumaczeń Konferencyjnych w Parlamencie Europejskim.
Dyskusja dotyczyła tego w jaki sposób Instytucje dostosowały się do nowej sytuacji oraz czego możemy oczekiwać w przyszłości odnośnie sposobu pracy, roli i funkcjonowania Instytucji Europejskich. Okazuje się że każda instytucja w nieco inny sposób zareagowała na pandemię choć wiele kluczowych elementów jak praca zdalna z pewnością była współdzielonym doświadczeniem.
W świetle dyskusji okazuje się że część wprowadzonych zmian, choć może w różnej skali, pozostanie z nami już na stałe. Dziękujemy naszym Gościom i uczestnikom webinarium za ożywioną i interesującą debatę.