Zaproszenie na Webinarium "COVID-19 – Jakie działania podejmuje Unia Europejska w walce z pandemią"

Event
14 Sep 2020

ZAPROSZENIE NA WEBINARIUM
"COVID-19 – Jakie działania podejmuje Unia Europejska w walce z pandemią"
Wtorek 15 września 20:00-21:30

Koleżanki i Koledzy,

Chcieliśmy Was zaprosić na kolejną dyskusję organizowaną przez Stowarzyszenie Network-pl. Tematem najbliższego webinarium będą działania podejmowane przez Unię Europejską, a w szczególności przez Komisję Europejską, w celu zapewnienia dostępu do szczepionki, testów i leczenia. Jak Unia wspiera ich rozwój? Kiedy możemy liczyć na powszechnie dostępną szczepionkę? Czy istniejące testy są wiarygodne? Które podejścia do leczenia uważa się na najbardziej obiecujące? Te i inne kwestie związane z pandemią COVID-19 poruszymy z naszym gościem, Panem Andrzejem Rysiem, dyrektorem ds. Systemów Zdrowia, Produktów Medycznych i Innowacji w Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności, Komisji Europejskiej.

Dyskusja odbędzie się we wtorek 15 września w godzinach 20.00-21.30.

Aby uczestniczyć w dyskusji niezbędna jest rejestracja pod linkiem:
 https://zoom.us/webinar/register/WN_XXDpf_fkQUWp_UOGEHUsVg

W mailu potwierdzającym rejestrację otrzymacie link do webinarium. Aby uniknąć problemów z dostępem do webinarium, polecamy skorzystanie z aplikacji Zoom dostępnej na EC STORE lub użycie przeglądarki Chrome.

Zapraszamy bardzo serdecznie i pozdrawiamy,
Zarząd Stowarzyszenia Network PL

Our mission

Main objectives of the Association are integration, exchange of experience and knowledge, building a network between Poles from international organizations and strengthen the positive image of Poles and Poland on the international arena.

Latest news