Lekcje tańca z
Mateuszem BRZOZOWSKIM
w 2024 r.

Serdecznie polecamy naszym Brukselskim członkom networkowanie w odmiennej formie.

Zajęcia obejmują użytkowy taniec towarzyski (styl standardowy oraz latynoamerykański), jak też taniec rozrywkowy do tańczenia na imprezach. Są to tańce w parach, ale nie trzeba mieć swojego partnera.

Zapraszamy tancerzy o różnych poziomach zaawansowania, którzy mogą dołączyć w dowolnym momencie. Trener integruje ich z tymi, którzy zaczęli naukę wcześniej. Ponadto kursanci mogą uczęszczać na zajęcia nieregularnie, więc jest wiele powtórek.

Mateusz BRZOZOWSKI – wielokrotny mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich, tańcach standardowych oraz 10 tańcach (latynoamerykańskich i standardowych). Mistrz Świata w 10 tańcach, kilkukrotny wicemistrz Świata w tańcach standardowych oraz 10 tańcach, finalista Igrzysk Sportów Nieolimpijskich – The World Games (5. Miejsce). Posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Zajęcia odbywają się we wtorki, w godzinach:

Cena zajęć to 17 EUR za lekcję, ale można też wykupić karnet na 10 zajęć za 150 EUR. Istnieje swoboda w korzystaniu z karnetów: można je dzielić z inną osobą, odstępować czy odsprzedawać zajęcia, a także korzystać z karnetów w obu instytucjach. Kursanci mogą wybierać godziny zajęć – co tydzień inne, jeśli tak komuś pasuje. Nie ma obowiązku rejestracji na konkretną godzinę zajęć.

Karnety są ważne do końca czerwca / początku lipca. Niewykorzystane zajęcia z karnetów osób, które je wykupiły, ale straciły zapał – nie podlegają zwrotowi. Można je jednak odsprzedać lub odstąpić znajomym. W przypadku zagubienia nie są wystawiane duplikaty karnetów.

Płatność odbywa się przelewem na konto: CAOF Ballroom, BE10377140384804. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko, a płacąc za siebie i partnera – imona i nazwiska.

W Centrum Sportowym Rady obowiązuje zmiana obuwia przed wejściem na salę na obuwie sportowe lub taneczne. Niedozwolone są buty do chodzenia na zewnątrz.

W Centrum Sportowym Rady w celu przebrania się najlepiej korzystać z szatni, które wyposażone są w zamykane szyfrem szafki. Szatnie są otwarte bez ograniczeń czasowych. Sale zamykane są punktualnie o godz. 19.00 i dlatego po zajęciach kończących się o 18.55 należy opuścić przestrzeń sportową.

Polecamy także dedykowaną grupę na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1063155131463807

Zapisy oraz informacje: marlena.mlynska@consilium.europa.eu